Najpopularniejsze metody powiększania penisa

Rozmiar i grubość penisa to dla wielu mężczyzn jeden z najważniejszych wyznaczników ich męskości. Członek nie zawsze ma taki wygląd, jakiego życzyliby sobie panowie. Dzięki współczesnej medycynie możliwe jest skorygowanie wyglądu penisa w taki sposób, aby satysfakcjonował on mężczyznę oraz jego partnerkę. Oto artykuł, w którym omawiamy najpopularniejsze metody powiększania penisa. 

Dlaczego mężczyźni decydują się na powiększenie penisa?

O powiększeniu penisa myśli sporo mężczyzn. Jest to spowodowane tym, iż uważają oni, iż ich przyrodzenie jest zdecydowanie zbyt małych rozmiarów. Z czego wynika takie przeświadczenie? Niewątpliwy wpływ mają na to filmy pornograficzne, w których penisy mężczyzn są wyjątkowo duże oraz symetryczne. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, iż obrazy prezentowane w tego typu treściach zazwyczaj nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Prawidłowa długość członka wynosi od 8 do 12 centymetrów. W trakcie wzwodu członek nieco się wydłuża.

Nie warto popadać w kompleksy z powodu rzekomej niewielkiej długości penisa. W większości przypadków przekonanie o małym rozmiarze penisa nie ma pokrycia w rzeczywistości. Czasami dzieje się jednak tak, iż penis rzeczywiście jest niewielki, a jego budowa powoduje, iż zadowolenie partnerki w trakcie seksu graniczy z cudem. Wówczas konieczne wydaje się być skorzystanie z dobrodziejstw, które ma nam do zaoferowania medycyna estetyczna. Poniżej omawiamy najlepsze zabiegi powiększania penisa.

Powiększenie penisa tłuszczem mężczyzny

Powiększenie penisa tłuszczem z ciała mężczyzny to zabieg, który polega na tym, iż do członka wstrzyka się komórki tłuszczowe uprzednio pobrane od niego na skutek liposukcji brzucha, pośladków lub ud. Jest to zabieg małoinwazyjny, który przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Trwa on około 60 minut. Zwolennicy takiej formy powiększania penisa podkreślają, iż jest to zabieg bardzo skuteczny oraz zapewniający długotrwały efekt. Wynika to z tego, iż do jego realizacji nie używa się syntetycznych materiałów, tylko tkanki należące do danego pacjenta. Długość penisa dzięki temu zabiegowi może wzrosnąć o około 10-20%, zaś obwód nawet o 50%. Przez tydzień od wykonania zabiegu pacjent powinien zachować wstrzemięźliwość seksualną. Cena za wykonanie tego zabiegu wynosi około 3000-10 000 złotych.

Operacyjne powiększenie penisa

Jest to najskuteczniejsza i jednocześnie najbardziej radykalna metoda powiększania penisa. Mowa tutaj o zabiegu chirurgicznym. W trakcie operacji chirurg luzuje więzadła łączące prącie z kością łonową. Dzięki temu dochodzi do wysunięcia członka na zewnątrz. Za sprawą takiego zabiegu chirurgicznego prącie rośnie o około 2-5 centymetrów w trakcie spoczynku.

Pacjent może wyjść do domu już na drugi dzień po przeprowadzonej operacji. Później musi jeszcze wrócić do kliniki po około tygodniu, aby lekarz zdjął szwy. Lekarze zalecają, aby mężczyźni po przeprowadzonym zabiegu tego typu korzystali z ekstenderów. Są to specjalne przyrządy, dzięki którym można jeszcze dodatkowo rozciągnąć członka. Jeżeli mężczyzna nie dostosuje się do tego zalecenia, istnieje ryzyko, iż prącie ponownie wróci do swojego poprzedniego wyglądu na skutek przyrastania więzadła do spojenia łonowego.

Przez okres jednego miesiąca mężczyzna po takim zabiegu chirurgicznym powinien zachować wstrzemięźliwość od jakichkolwiek stosunków seksualnej. Przeprowadzenie tego zabiegu wiąże się również z możliwością wystąpienia komplikacji. Najważniejsza komplikacja to zaburzenia erekcji. Ponadto uszkodzeniu mogą ulec nerwy, istnieje ryzyko zakażenia. Może też pojawić się nadmierna lub zmniejszona tkliwość członka. Zabieg operacyjny wydłużenia prącia kosztuje od 9000 złotych do maksymalnie nawet 18 000 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *