Gdzie są punkty seksualne u mężczyzn?

Wydawać by się mogło, że ciało mężczyzny to niezwykle prosty mechanizm, który nie wymaga ciągłego demontażu i montażu, w przeciwieństwie do skomplikowanych kobiet. Poświęcając całą swoją uwagę tylko jednemu cennemu szczegółowi, zubaża się swoje życie seksualne. Mężczyzna również potrzebuje pełnego zbadania swojego ciała i uważnej uwagi. Gdzie szukać jego punktów erogennych i jak je aktywować, aby gra wstępna była jak najbardziej efektywna?

Głowa, szyja i klatka piersiowa mężczyzny

Zazwyczaj seks zaczyna się od całowania. Delikatnie lub namiętnie, wolno lub szybko, wszystko to pomaga zwiększyć erekcję i podniecić mężczyznę. Oprócz ust, na których skupionych jest wiele zakończeń nerwowych, jego uszy i delikatna skóra za nimi mają silną wrażliwość, jego szyja z tyłu głowy i klatka piersiowa to całe pole minowe, na którym wybuch bomby będzie potężny. Nawiasem mówiąc, delikatny szept ma również bardzo silny wpływ na mężczyznę. A także oczy. Nikt nie odrzucił zasady, że mężczyzna kocha przede wszystkim oczami. Uwodzicielski wygląd kobiety również znajduje się na liście ekscytujących czynników.

Brzuch, plecy i pośladki to miejsca seksualne mężczyzny

Takie ogromne męskie strefy erogenne to przestrzeń dla kobiecej kreatywności. Całowanie i delikatnie muskanie obszaru między pępkiem a kością łonową, zwłaszcza, jeśli nastąpią bardziej śmiałe pieszczoty. Taka dbałość o mężczyznę przed stosunkiem bardzo go podnieci, a jego erekcja będzie jeszcze silniejsza. Jeśli chodzi o plecy, to idealne miejsce na delikatny masaż nie tylko rękami, ale także całym ciałem. Podczas masażu mężczyzna otrzymuje cudowne chwile relaksu. Wystarczy głaskać go po plecach, pokrywać ten obszar pocałunkami, pieścić jego plecy pasmem włosów. Wszystko to działa bez zarzutu i przygotowuje partnera do wspaniałej kontynuacji. A pośladki podobnie jak kość krzyżowa to szczególne miejsce, które należy głaskać a w niektórych przypadkach nawet gryźć. Kobieta nie powinna działać zbyt mocno, ale miękkie i płynne dotknięcia są wskazane.

Ręce i nogi – czy tam również są punkty erogenne?

Na dłoniach i stopach mężczyzny znajdują się obszary o zwiększonej wrażliwości, to wewnętrzna powierzchnia przedramienia i ud. Delikatne głaskanie, ugniatanie, swobodne dotykanie i całowanie tych stref erogennych u mężczyzn może doprowadzić ukochaną osobę do rozkoszy.

Genitalia

Cóż, jak mogłoby być inaczej. Penis, jądra i obszar przylegający do nich aż do odbytu to 100% strzał w dziesiątkę. Tutaj można masować, głaskać, całować i dawać ukochanej osobie przyjemność. Można robić wszystko, czego dusza zapragnie, najważniejsze, z miłością i uwagą. Pragnienie zadowolenia mężczyzny jest już silnym stymulatorem jego erekcji. Zwracając uwagę na penisa, nie można zapominać pogłaskać wewnętrznej strony ud i pieścić dłońmi całe jego ciało, aby podniecenie przepływało przez całe jego ciało jak prąd elektryczny.

Moszna jest wypełniona nadwrażliwymi nerwami, które czekają na drażnienie. Nawiasem mówiąc, moszna jest porównywalna z jej wargami sromowymi kobiety, więc rysując analogię z odczuciami, które ją nakręcają, może zwrócić uwagę na to, jak jego zadowolić. Nie zapominając jednak, że każda osoba jest indywidualna i może preferować różne rodzaje i intensywności stymulacji. Natomiast prostata to gruczoł wielkości orzecha włoskiego żyje w korzeniu prącia i może prowadzić do silnych, skręcających orgazmów. Jego stymulacja jest możliwa tylko przez odbyt, a jeśli masz jakieś uprzedzenia w tym zakresie, seksuolodzy radzą przynajmniej raz porzucić je na potrzeby zbadania o doznania mężczyzny.

Inne miejsca erogenne u mężczyzn

  • Sutki. Stymulacja sutków wysyła sygnał do tego samego obszaru mózgu, co dotykanie genitaliów. Co więcej, każda osoba ma swój własny poziom wrażliwości tej strefy: dla niektórych odpowiednie są tylko bardzo delikatne dotknięcia, inne są dziko włączane zaciskami na sutki, trzeba słuchać ciała swojego mężczyzny.
  • Skóra głowy i włosy. Skóra głowy jest pełna zakończeń nerwowych, a nawet lekkie dotknięcie włosów może wywołać uczucie mrowienia w całym ciele. A jeśli doda się do tego delikatne szarpanie za włosy, może to wywołać fale przyjemności w całym ciele.
  • Wewnętrzna strona nadgarstka. Główny punkt tętna nie jest często używany podczas gry wstępnej i szkoda, ponieważ wewnętrzna część nadgarstka jest bardzo wrażliwa.
  • Dłonie i opuszki palców. Opuszki palców są najbardziej wrażliwą na dotyk częścią ciała, a dłonie nadążają za nimi. Co więcej, świetnie jest stymulować te obszary zarówno na długo przed stosunkiem jak i w trakcie penetracji.

Rezultat takich manipulacji nie potrwa długo: mężczyzna będzie szczęśliwy i wdzięczny losowi za taki prezent w postaci najlepszej kobiety na Ziemi. Do pieszczenia mężczyzny należy używać wszelkich dostępnych środków: ramion, nóg, piersi, pośladków, języka i zębów. I warto dodać do tej listy doskonałe dodatki w postaci olejków, piór lub zabawek erotycznych.

Kobieta szybko zobaczy, że każdy milimetr skóry mężczyzny to ciągła strefa erogenna. Partnerka może przemienić się w odkrywcę i podróżować po męskim ciele, a nagrodą dla będzie nieziemska przyjemność i automatyczne przyznanie tytułu najlepszego kochanka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *