Czy penisa można powiększyć?

Rozmiar penisa wśród wielu mężczyzn jest źródłem kompleksów oraz niskiej samooceny. Warto wiedzieć, iż dzięki nowoczesnym rozwiązaniom współczesnej medycyny estetycznej powiększenie penisa jest jak najbardziej możliwe. W dzisiejszym artykule objaśniamy najpopularniejsze metody powiększania członka. 

Jaką długość powinien mieć penis?

Obsesja na punkcie rozmiaru członka dotyka wielu mężczyzn na całym świecie. Z czego to wynika? Jest to spowodowane przede wszystkim obrazami, którymi jesteśmy karmieni w filmach pornograficznych. Aktorzy, który w nich występują, mają penisy o nienaturalnie dużych rozmiarach. Wielu mężczyzn mając kontakt z tego typu treściami dochodzi do wniosku, iż ich penisy mają zbyt mały rozmiar, przez co nie będą w stanie zaspokoić potrzeb swoich partnerek w łóżku.

Według statystyk średnia długość członka wynosi od 8 do 12 centymetrów. W trakcie erekcji wydłuża się ona o kilka centymetrów. Ci mężczyźni, którzy są niezadowoleni z rozmiaru swojego przyrodzenia, mogą skorzystać z dobrodziejstw, jakie zapewnia im medycyna estetyczna. Najskuteczniejsze metody to kwas hialuronowy oraz operacja chirurgiczna. Zanim zdecydujemy się na zabieg powiększenia penisa, w pierwszej kolejności powinniśmy porozmawiać na ten temat ze swoją partnerką. Może okazać się, iż rozmiar naszego przyrodzenia wcale partnerce nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie – zapewnia jej odpowiednie doznania seksualne i nie chciałaby jakichkolwiek zmian w tym zakresie.

Kwas hialuronowy jako metoda na powiększenie penisa

Do najpopularniejszych metod powiększania penisa zaliczamy kwas hialuronowy. Taka metoda powiększania przyrodzenia została zaproponowana w 2003 roku przez koreańskiego urologa J.J. Kima. W chwili obecnej zabieg powiększenia członku przy użyciu kwasu hialuronowego jest oferowany przez zdecydowaną większość gabinetów medycyny estetycznej w Polsce i na świecie.

Kwas hialuronowy jest podawany w znieczuleniu miejscowym za pomocą specjalnej kaniuli. Do penisa wprowadza się od 20 do około 40 mililitrów preparatu. Czas trwania zabiegu wynosi maksymalnie 60 minut. Pacjent po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego jeszcze tego samego dnia może wrócić do domu. Efekty takiej operacji są bardzo szybko zauważalne. Grubość członka rośnie o około 2,5-3 cm, zaś długość o około 1-2 cm w trakcie wzwodu.

Zabieg polegający na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego pozwala nie tylko na wydłużenie przyrodzenia, ale również na likwidację rozmaitych krzywizn czy zgrubień na jego powierzchni. W ten sposób penis będzie miał równy, symetryczny kształt. Warto pamiętać o tym, iż efekty tej metody powiększania penisa nie są trwałe. Kwas hialuronowy z powodu swoich fizyczno-chemicznych właściwości wraz z upływem czasu ulega degradacji. Efekty zabiegu są widoczne przez około 2 lata. Po tym czasie możliwe jest kolejne wykonanie zabiegu.

Po zabiegu wstrzyknięcia kwasu hialuronowego można zaobserwować objawy takie jak ból lub obrzęk prącia, zasinienie lub zaczerwienienie. Nie należy się jednak obawiać, ponieważ znikają one samoistnie po upływie kilku dni. Po przeprowadzonym zabiegu specjaliści zalecają około dwutygodniową wstrzemięźliwość seksualną. Ile wynosi cena za zabieg powiększenia penisa kwasem hialuronowym? Koszt takiego zabiegu wynosi od 3000 do maksymalnie 6000 złotych. Dokładna cena uzależniona jest od tego, ile preparatu zostanie użyte w trakcie zabiegu, renomy oraz lokalizacji danej placówki. Przed skorzystaniem z usług jakiegokolwiek gabinetu medycyny estetycznej warto zapoznać się z opiniami na jego temat w internecie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *